TAYFUR SÜNER ANTALYA CHP


TAYFUR SÜNER ANTALYA CHP
Tayfur Süner, 20 Nisan 1943′te Antalya Akseki’de doğdu. Babasının adı Mehmet, annesinin adı Ayşe’dir.
Mali Müşavir ve İş Adamı; İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ni bitirdi. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde tamamladı.
Aroma Meyve Suları Gıda Sanayi AŞ’nin Murakıp Üyesi oldu ve mali müşavirliğini yaptı. Bakırköy (İstanbul) İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanvekilliği, Akseki Eğitim Hayratı Derneği Genel Başkanlığı, Bakırköy Belediye Meclis Üyeliği ve 1. Başkanvekilliği görevlerinde bulundu. Akseki (Antalya) Göktepe Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Bakırköy Limited Şirketi’nin kurucu ortağı oldu ve Genel Müdürlüğü görevinde bulundu.
İyi düzeyde Fransızca bilen Süner, evli ve 2 çocuk babasıdır.

tayfur.suner(at) tbmm (dot) gov (dot) tr

Reklamlar

One response to “TAYFUR SÜNER ANTALYA CHP

 1. ‘Yıkım Troykası’nı CHP Tamamlıyor

  Haber: ‘Yıkım Troykası’nı CHP Tamamlıyor
  Resmi büyütmek için tıklayın

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Tayyip Erdoğan’a “Bir Hafta İçinde Kamera Önünde Görüşebileceği” Yanıtı Veren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ı da Sert Bir Dille Eleştirdi.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Tayyip Erdoğan’a “Bir hafta içinde kamera önünde görüşebileceği” yanıtı veren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ı da sert bir dille eleştirdi.

  Bahçeli, dün MHP Grubu’ndaki konuşmasında özetle şöyle konuştu:

  ‘‘Yıkım projesinde görev alacak taşeronlar netleşmeye başladı, anamuhalefet liderinin, yollarını gözlediği mektup nihayet ulaştı. Sayın Baykal, AKP’ye kapıları araladı ve sindirim sistemine dahil olarak ‘hazmedilme’ sürecinin parçası ve ‘hazmettirme’ arayışının unsuru haline geldi. Görüşmelerin kamera önünde yapılması da CHP’yi sürecin sorumluluğundan kurtaramayacak. Baykal, Erdoğan’ı, karanlık gelişmelerle gidilecek bir Seçim sonunda başbakan yapan süreçte olduğu gibi yeni bir çözüm ortağı ve yol arkadaşı haline gelmek üzere. Taşlar yerine oturacak ve ‘yıkım troykası’ bu yolla tamamlanacak. Fotoğraf karesinde eksik parça da yerini alacak, AKP ve DTP’nin arasına CHP de girecek.

  Protokol metinleri incelendiğinde; Ermenilerin soykırım iddialarından vazgeçtiklerine dair belirti yok. Sahte soykırım yalanıyla, Türk milletini mahkûm etmek için sürdürülen uluslararası karalama kampanyasının sona ereceğine ilişkin hiçbir cümle yok. Azerbaycan toprağı olan Karabağ’dan Ermenilerin çekileceğine yönelik tek kelime yok. Ermenistan’ın Türkiye’nin toprak bütünlüğüne razı olduğuna dair açık ve net bir ifade yok. Mütebessim bir yüzle protokolleri imzalayan, Dışişleri Bakanı var.”

  Azerbaycan bayrağı TBMM’de?

  MHP Lideri Bahçeli, Türkiye-Azerbaycan milli maçında stadyuma Azerbaycan Bayrağı sokulması yasağı ile imzalanan protokole tepki olarak, Meclis’e Türk ve Azerbaycan bayraklı rozetle geldi. MHP yöneticileri ve milletvekilleri de aynı rozeti taktılar. Bahçeli, “Stadyumda yasaklasanız da Azerbaycan Bayrağı TBMM’dedir” dedi. Bayrak yasağı daha sonra Valilik tarafından kaldırıldı.

  14.10.2009

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s