YAŞAR AĞYÜZ GAZİANTEP CHP


YAŞAR AĞYÜZ GAZİANTEP CHP
Yaşar Ağyüz, 14 Ocak 1949′da Bingöl’de doğdu. Babasının adı Zikri, annesinin adı Süheyla Sevim’dir.
Harita Yüksek Mühendisi; Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi Bölümü’nü bitirdi.
Gaziantep Büyükşehir Metropol Şahinbey İlçe Belediye Başkanı olarak üç dönem görev yaptı.
Az düzeyde İngilizce bilen Ağyüz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Reklamlar

One response to “YAŞAR AĞYÜZ GAZİANTEP CHP

  1. Kılıçdaroğlu’na Destek için Yola Çıkan CHP’nin 43 Milletvekili Düzce’de

    İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na Destek Vermek Amacıyla, Ankara’dan Yola Çıkan Cumhuriyet Halk Partisi(chp)’nin 43 Milletvekili, Düzce ve İlçelerinin Belediye Başkan Adaylarının Tanıtımına Katıldı.

    İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermek amacıyla, Ankara’dan yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’nin 43 milletvekili, Düzce ve ilçelerinin belediye başkan adaylarının tanıtımına katıldı.

    Düzce’deki belediye başkan adayları tanıtımına CHP Grup Başkan Vekili İzmir Milletvekili Kemal Anadol, Ankara-Hakkı Suha Okay, Adıyaman-Şevket Köse, Ankara-Zekeriya Akıncı, Nesrin Baytok, Tekin Bingöl, Antalya-Hüsnü Çöllü, Artvin-Metin Arifağaoğlu, Aydın-M. Fatih Atay, Bartın-M. Rıza Yalçınkaya, Bilecik-Yaşar Tüzün, Bursa-Kemal Demirel, Abdullah Özer, Çanakkale-Ahmet Küçük, Çorum-Derviş Günday, Edirne-Rasim Çakır, Bilgin Paçarız, Erzincan- Erol Tınaztepe, Gaziantep- Yaşar Ağyüz, Akif Ekici, Giresun- Eşref Karaibrahim, Hatay- Gökhan Durgun, Abdulaziz Yazar, İzmir- Canan Arıtman, Selçuk Ayhan, Bülent Baratalı, Ahmet Ersin, Abdurrezzak Erten, Kahramanmaraş- Durdu Özbolat, Kırklareli- Tansel Barış, Turgut Dibek, Kocaeli- Hikmet Erenkaya, Konya- Atilla Kart, Malatya- F. Mevlüt Aslanoğlu, Mersin- Ali Rıza Öztürk, Muğla- Gürol Ergün, Ordu- Rahmi Güner, Sivas- Malik Ecder Özdemir, Tekirdağ- Eniz Tütüncü, Uşak- Osman Coşkunoğlu, Yalova- Muharrem İnce, Zonguldak- Ali Koçal ve Ali İhsan Köktürk katıldı.

    Orta Çarşı’da Türk Kızılay’ın toplantı salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan CHP Ankara Milletvekili Hakkı Süha Okay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermek amacıyla yola çıktıklarını belirtti. İstanbul’a doğru yola çıkınca yol güzergâhı boyunca her ile ayrı ayrı uğrama kararı aldıklarını kaydeden Okay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Zannediyorum ki Düzce tarihinde ilk defa bu kadar milletvekili ilk defa bir arada oldu. Seçim sadece Düzce’ye ya da belde ve ilçelerinde kimlerin belediye başkanı olacağı bir Seçim değil. Bu Seçim Türkiye’nin kaderinin belirleneceği bir seçim. Bu Seçim Türkiye’de olacak. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bu seçimde geçmişten gelen tüm kırgınlıkları, kişisel beklentilerimizin karşılanıp karşılanmadığına bakmaksızın, birlikte Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında, laik demokrat, üniter bir hukuk devleti arzusuyla bir mücadele süresi yaşayacağız. Ve bu süreçte tüm Cumhuriyetçilere, tüm Atatürkçülere, tüm Cumhuriyetin kazanımlarını savunanlara çok ciddi görevler düşüyor. Seçim sadece sandıkta kazanılmıyor. Seçim, Seçim öncesi partililerin aktif katılımıyla çabasıyla kazanılır. Hep beraber el ele vereceğiz, gönül, gönüle vereceğiz, omuz omuza vereceğiz, kol kola gireceğiz, çalmadık kapı bırakmayacağız. Ve bu seçimde de inşallah 29 Martta dürüst, şeffaf ve ahlaklı, erdemli bir belediyecilik anlayışını Düzce’ye getirmek için Evren Kuşçuoğlu’nu Düzce’ye Belediye Başkanı yapacağız.” (CİHAN) (Cihan Haber Ajansı) 06.02.2009

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s