ALİ RIZA ERTEMÜR DENİZLİ CHP


ALİ RIZA ERTEMÜR DENİZLİ CHP
Ali Rıza Ertemür, 5 Şubat 1962′de Denizli’de doğdu. Babasının adı Mevlüt, annesinin adı Muzaffer’dir.
Sanayici; Endüstri Meslek Lisesi’ni bitirdi.
Tarım, tekstil, petrol alanlarında faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici olarak ticari hayatını sürdürdü. Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Genç İşadamları Derneği üyesi oldu.
Az düzeyde Almanca bilen Ertemür, evli ve 3 çocuk babasıdır.

ali.riza.ertemur(at) tbmm (dot) gov (dot) tr

Reklamlar

One response to “ALİ RIZA ERTEMÜR DENİZLİ CHP

 1. HP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yarın Erzurum’da gerçekleştireceği miting öncesinde memleketleri Erzurum’a gelen Ankara Milletvekilleri Bayram Meral ve Zekeriya Akıncı parti il binasında basın toplantısı düzenledi. CHP’ye destek isteyen Meral ve Akıncı, “Partimiz iktidara yürüyor. Erzurum da bu kervanda yerini mutlaka almalı. Bu kez Erzurum sahipsiz kalmayacak” diye konuştu.

  rzurum BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİ

  Erzurum’un son 30 yılda her alanda geri bırakıldığını anlatan Bayram Meral, iktidara gelmeleri halinde Erzurum’u mamur hale getireceklerini söyledi. Halkın CHP’ye büyük ilgi gösterdiğine değinen Meral, “CHP iktidara yürüyor. Bu kez seçmenlerimiz Erzurum’dan da parlamentoya mutlaka temsilciler göndermelidir. Bu fırsat çok iyi değerlendirilmelidir. Bu kentin yeniden kalkınması, gelişmesi için yeni oluşacak parlamentoda mutlaka Erzurum güçlü şekilde temsil edilmelidir. Hemşehrilerimiz bizi eli boş geri çevirmesin. Bu sefer de bizi denesinler, CHP’ye güvensinler” dedi. Erzurumluların kendilerini bu seçimde yalnız bırakmayacaklarını vurgulayan Zekeriya Akıncı ise “Hemşehrilerimiz daha güzel, daha çağdaş, daha yaşanabilir, ekonomik ve sosyal açıdan örnek bir Erzurum istiyorlar ise bu kez de CHP’yi denesinler, bu seçimde bizi mahcup etmesinler” dedi.

  22 TEMMUZDA CHP Erzurum’DA İKTİDAR OLACAK

  Akıncı sözlerini şöyle sürdürdü:“Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu kente Cumhuriyet Halk Partisi’nin bakışı farklıdır. Bu anlamda partimiz özellikle Erzurum ve bölgenin sosyo-ekonomik yapısını düzeltecek ve tekrar gelişmiş iller arasına katacağı önemli projelerle Erzurum’a sahip çıkacaktır. Bunu Genel Başkanımız Sayın Deniz Baykal da İstasyon Meydanında Erzurumlulara taahhüt edecektir. Bu fırsatı hemşehrilerimizin çok iyi değerlendireceğine ve 22 Temmuz seçimlerinde CHP’yi burada da iktidar yapacaklarına emim.”

  Meral ve Akıncı daha sonra beraberinde Erzurum milletvekili adayı Erbaşar Özsoy ile birlikte Oltu, Olur, Narman ve Şenkaya ilçelerindeki seçim çalışmalarına katılarak hemşehrilerinden CHP’ye destek istediler.

  (İRT-İRT-Y)

  15.07.2007

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s