MUSTAFA ENÖZ MANİSA MHP


MUSTAFA ENÖZ MANİSA MHP
Mustafa Enöz, 15 Temmuz 1957′de Manisa’da doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Nurten’dir.
Eğitimci; Erzurum Kazım Karabekir Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. Yüksek lisansını Ahmet Yesevi Üniversitesi Ekonomi Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.
PTT ve Türk Telekom AŞ’de Teknik Uzman olarak görev yaptı. Türk Haber-Sen Manisa Şube Başkanlığı ve Türkiye Kamu-Sen Manisa İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.
21. Dönem Manisa Milletvekili.
Enöz, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Reklamlar

2 responses to “MUSTAFA ENÖZ MANİSA MHP

 1. Bukadar adalet li gibi davranan ama iç dünyası farklı olan biri nasıl böyle söyleyebilir ki kendi él yazısı olan borcu 3 yıldır vermiyor ve bunlardan mı bahsediyor utanma dan şeref ten ..yazık mhp ye değil akp ye yakışıyor sun yaptığın hibe çiftliğin le aynı onlar gibisin. …………

 2. MHP Manisa Milletvekili Mustafa ENÖZ üzüm üreticilerinin sorunlarını TBMM gündemine taşıdı

  Eylül ayı içerisinde Manisa ilimizde yaşanan yağmur ve sel felaketinin bir çok üreticimizi mağdur ettiğini belirten ENÖZ “Küresel ısınma ve bağlı olarak yaşanan iklim değişiklikleri, doğal afetleri de beraberinde getirmekte bu durum hem ekonomik hem de can kaybına yol açmakta halkımızı derinden yaralamaktadır. Eylül ayı içerisinde yaşanan sel felaketlerinin tarım arazilerine de büyük zarar verdiği bilinmektedir. Seçim bölgem Manisa çekirdeksiz üzüm üretiminde ülkemizin ve dünyanın önde gelen merkezlerindendir. Bu yıl kurutulmak üzere serilen üzümlerde sel sebebiyle önemli ölçüde zararlar meydana gelmiştir” dedi.

  Mustafa ENÖZ, Tarım Bakanı’na yönelttiği sorularda:

  – Tarım sigorta kapsamının sergide olan üzümlerde dahil olmak üzere genişletilmesini planlıyor umusunuz?
  – Üzüm kurutma sergi sistemlerinin belirli normlara oturtularak yapılması halinde diğer bazı ekipmanlara verilen %50 hibe yardımlarından yararlandırılmasını düşünüyor musunuz?
  – Üreticilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının ertelenmesi için bir çalışmanız var mıdır? Dedi.

  ENÖZ, Çiftçilerimizin çok zor durumda olduğunu belirterek, “AKP hükümetleri döneminde çiftçilerimiz mağdur edilmişlerdir. Konunun takipçisi olacağız” dedi.

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s