KEMALETTİN NALCI, TEKİRDAĞ, MHP


KEMALETTİN NALCI TEKİRDAĞ MHP
Kemalettin Nalcı, 4 Eylül 1966′da Malatya’da doğdu. Babasının adı Kemal, annesinin adı Saadet’tir.
İnşaat Mühendisi; Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü’nü bitirdi.
Müteahhit olarak çalıştı. Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Üyeliği, İnşaat Mühendisleri Odası Çerkezköy Temsilciliği, Çerkezköy Polis Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanlığı ve Çerkezköy Spor Kulüp Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Orta düzeyde İngilizce bilen Nalcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Reklamlar

3 responses to “KEMALETTİN NALCI, TEKİRDAĞ, MHP

  1. “MHP rozeti takan AKP’li” olarak tanınan MHP Tekirdağ Milletvekili Kemalettin Nalcı’nın 8 milyon TL’lik yol yapım ihalesi alan bir şirketin müdürü olduğu açığa çıktı.

    soL (Tekirdağ) Çerkezköy-Saray arasında yapılacak 17 kilometrelik duble yol ihalesini 8 milyon TL’lik teklif ile bir süre önce Erna İnşaat isimli şirket kazandı. Şirket yol çalışmasına başlama hazırlığı yaparken sürpriz bir gelişme yaşandı ve şirket müdürlüğünün halen MHP Tekirdağ Milletvekili Kemalettin Nalcı tarafından yürütüldüğü ortaya çıktı. İhaleye Ankara’dan itiraz eden Bora Kul isimli bir yurttaş “3069 sayılı yasa gereği, TBMM üyelerinin devlete ve diğer kamu tüzel kişiliklerine ait taahhüt işini doğrudan veya dolaylı olarak kabul edemeyecekleri hükmünü’ anımsatarak, Milletvekili Nalcı’nın halen Erna ile organik bağı olduğunu ileri sürdü.

    İtiraz dilekçesini alan Tekirdağ-Saray Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, Erna İnşaat’ın ihaleye girerken verdiği iş deneyim belgelerini yeniden incelemeye aldı. Bu belgeler içinde Kemalettin Nalcı’yı Şantiye Şefi olarak gösteren iş bitirme belgesi bulan Birlik Yönetimi, imza sirkülerinde ise Kemalettin Nalcı’nın Şirket Müdürü olarak yer aldığını tespit etti. Bunun üzerine çalışmaların başlamasına izin vermeyen Birlik Yönetimi, son karar için İçişleri Bakanlığı’na başvurdu. İhalenin Nalcı’dan alınıp alınmayacağına Bakanlık’tan gelecek yanıt yön verecek

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s