Niçin hapislik görünüyor ?


BENİM ÜLKEM VE YÖNETİMİM MAFYAMI?….

DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE (GELİŞMİŞ ÜLKERİN HEPSİNDE, GELİŞMEYENLERİNDE %90′NINDA OLMAYAN)EKONOMİK DURUMUNDAN DOLAYI TUTUKLAMA YOKKEN.BİZİM KENDİ ANAYASAMIZDA BİLE BU MADDE VARKEN,NEDEN KİMSE UYGULAMIYOR?…KASDETTİĞİM ÇEKLERE ÇIKAN HAPİS KARARLARI…

ÖDENMEYEN ÇEKLER MAFYANIN ELİNE GEÇERSE YA CANIN YA MALIN DERLER (ŞU AN DEVLETİMİZ BUNU BİLE YARIYA DÜŞÜRMÜŞKEN YANİ MAFYACILIĞI BİTİRECEĞİZ DİYİP UYGULARKEN) KAÇIRDIĞI BAŞKA BİR ŞEY VAR.O NEDİR DEMEYİN KENDİ KANUNLARIMIZ…ÇÜNKÜ DEVLETİMİZ DİYORKİ ÇEKİNİ ÖDE ÖDEMESSEN SENİ HAPSE ATARIM..E BU DA MAFYANIN KANUNLARINDAN DEĞİLMİ, ÖDE YADA HAPİS.MAFYA PARAYI ALAMASADA SIKAR. ÖLÜRSÜN YADA KALIRSIN AMA BİR DAHA GELMEZ ,DEVLETİMİZ ÇEKİNİ ÖDEMESSEN SENİ HAPSE ATAR HEMDE BORCUN DEVAM EDER.EEE DEVLETİMİN MAFYA KANUNLARINDAN BİLE KESKİN KURALLARI VAR DEMEKKİ.MAFYA PARAYI ALACAĞI ZAMAN BİLE SORGULAR BORCUN DOĞRUMU DEĞİLMİ DİYE AMA DEVLETİMİZ ONU BİLE SORGULAMA GEREKSİMİNİ DUYMADAN SANA DOLANDIRICILIKTAN DAVA ACAR VE HAPSE ATAR…DÜRÜSTCE ESNAFLIK YAPIP BATSAN DAHİ DOLANDIRICI OLUYORSUN BU MEMLEKETTE .VERGİMİ VERİRKEN İYİYDİ (İŞ ADAMIYDIK)DE BATINCA (DOLANDIRICI OLDUK) NE DEĞİŞTİ.

HEPSİNİ GEÇTİK YILLARCA PATRONDUM HİÇ BİR KÖTÜLÜĞÜM YOKTU KAZANDIĞIM HER ŞEYİ SATTIM BORÇ ÖDEDİM,HER ŞEYLEDE UĞRAŞMAYA RAZIYIM AMA BENİM ÇOCUKLARIMIN GÜNAHI NE.AÇILAN DOLANDIRICILIK DAVALARINDAN BİRİ BİTTİĞİNDE ONLARIN SİCİLİ BOZULACAK, BABALARI DOLANDIRICI DİYE .BEN UTANMAM OĞLUMDA UTANMAZ BİZE BU ÇAMURU ATAN DEVLETİMİZ UTANSIN.OYSAKİ PİYASAYA ÇIKAN DOLANDIRICILARI DÜRÜST ESNAFLARDAN AYIRMAK O KADAR KOLAYKİ (ESKİ BANKA HAREKETLERİNDEN)

İŞİN DİĞER TARAFI DA ŞU …..
KREDİ KARTINI ÖDEMESSEN HAPİS YOK..
ARABA TAKSİDİNİ ÖDEMESSEN HAPİS YOK
EV TAKSİDİNİ ÖDEMESSEN HAPİS YOK
SENEDİNİ ÖDEMESSEN HAPİS YOK
VERGİNİ ÖDEMESSEN HAPİS YOK
SSK PRİMİNİ ÖDEMESSEN HAPİS YOK
YA BU ÇEKTE BU KADAR KIYMETLİ NE VARDA BİR TEK HAPİS BUNA VAR….
ÖBÜRLERİ BORÇ DEĞİLDE BİR TEK BUMU BORÇ.(HE BU ARADA MAFYA İÇİN ÇEK SENET FARKETMİYOR AMA DEVLETİMİZ SENETSE KALSIN ÇEKSE HAPİS DİYOR)

HAKAN ö.ÇEK MAĞDURU…

https://karsiliksizcek.wordpress.com/haberlesme-ve-paylasim-alani/#comment-40233

 

 

Reklamlar

One response to “Niçin hapislik görünüyor ?

  1. Çünkü ,

    2001 de amerikan emparyalist finans sektoru ulkemizde kriz cıkarıp bankalarımızı aldı. Basa kendi istedigi partiyi getirtti , ardından amerikandan yuzde 3 le para alıp turk milletine yuzde 10 15 lerle satarak somurme işini başlattı. bunun içinde cek en kolay teminat aracı oldu. hukumet 2003 de cek kanununu degiştirerek bu emperyalistlerce teminat olabilecek şekle soktu. Ve devlet resmen bu bankaların mafyası tahsildarı haraccısı durumuna geldi.
    Tabiiki bu duzeni kaldırmak istemezler . cunku o zaman bu emperyalist amerikan finans sektoru kanımızı pardon paralarımızı ememiyecek cek teminat olabilecek bir arac olmaktan cıkacak. Bu yuzden bu duzen degişsin istemiyorlar.

Yorum yaparak destek olabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s